Studio Session-1703-2

O nás

Ako sme začínali

Živa predstavovala v staroslovanskej mytológii bohyňu úrody a hojnosti. My sme si požičali jej meno a životodarnú silu, aby sme prebudili k životu Živanu.

Na začiatku bola Živana lokálny obchodík, v ktorom sme sa snažili vytvoriť krásne prostredie a príjemnú atmosféru. Starostlivo sme vyberali sortiment a rozširovali ho s prihliadnutím na potreby a záujmy našich zákazníkov. Vďaka osobitému prístupu sme začali tvoriť individuálne darčekové balíčky a boxy nielen pre našich zákazníkov ale aj pre rôzne firmy a organizácie.

Viac než len e-shop

Pre najlepší chuťový zážitok

Postupom času sme vyskúšali najrozmanitejšie chute produktov. Dôkladne sme povyberali najlahodnejšie sušené ovocie, orechy a čokoládu, ktoré v darčekových pohároch a balíčkoch ponúkajú ten najlepší chuťový zážitok. Na našom e-shope si môžete zakúpiť jednotlivé produkty, ale aj namiešané darčekové balíčky a boxy.

Aby ste mali čo najväčšie potešenie z našich výrobkov, rozhodli sme sa ponúknuť vám viac než len hotový nákup cez internet. Na zivana.org si môžete vyskladať svoj vlastný darčekový balík.

Naše kvality - Vaše výhody

Náhradné plnenie

Spoločnostiam a súkromným firmám, ktoré zamestnávajú 20 a viac osôb a nezamestnávajú osoby so zdravotným znevýhodnením, ponúkame možnosť náhradného plnenia. Zadaním zákazky v našej chránenej dielni získate jedlé darčeky a zároveň sa vyhnete povinnosti zaplatiť odvody štátu za každého takéhoto chýbajúceho pracovníka .

VLASTNÝ DARČEKOVÝ BALÍK

Každý má rád niečo iné. Jedni bojujete s hrozienkami v čokoláde, iní si zo zmesí orechov a ovocia vyberáte svoje najlepšie kúsky. Aby ste sa už nemuseli preberať desiatkami vrecúšok, ponúkame Vám možnosť namiešať si len to, čo máte naozaj radi.

KVALITNÉ PRODUKTY

Dôkladne pre vás vyberáme tie najlepšie produkty, aby ste mohli cítiť čistú a prírodnú chuť ovocia, sladkú a chrumkavú textúru orechov, či neodolateľnú vôňu čokolády. Ochutnajte a presvedčte sa sami.

chránená dielňa

Ďalšia tvár živany

Živana je nielen kamenný obchodík a e-shop, v ktorom vytvárame príjemné a ľudské pracovné prostredie, ale zároveň aj chránenou dielňou, kde podporujeme integráciu ľudí so zdravotným znevýhodnením na trhu práce. Našim cieľom je tvoriť originálne a jedlé darčeky, ktoré „osladia“ život nielen vám, ale aj vašim zamestnancom, kolegom či klientom.